"Me peame selle teelt välja saama": Clippers kaotab kolmanda mängu järjest

Enne kui nad neljapäeva õhtul Paycomi keskuse polsterdatud riietusruumist lahkusid, varjutas nende hooajaeelse tiitliotsingute sära ajutiselt 2:3 algus, kui Clippers oli veendunud, et nädalast hooajast ei piisa, et paanikasse sattuda. .
Kõik see ja palju muud on vaatluse all pärast 118:110 kaotust Thunderile, kahe jalaga meeskonnale, kes peaks järgmisel suvel drafti loterii juhtima.
Clippersi kaitsja Norman Powelli hooaja algus pole ebatavaline, kuid meeskond loodab, et ta suudab ilma Kawhi Leonardita asjad kiiresti ümber pöörata.
Clippers ja nende veteranid on püüdnud oma kolmemängulise kaotusteseeria jooksul vaadata kaugele kaugusesse ning tunnistanud, et Kawhi Leonardi staatus on endiselt teadmata ning Marcus Morris Sr on endiselt meeskonnast eemal, leinates lähedase kaotust.
"Peame selle võimalikult kiiresti välja saama," ütles turvamees Reggie Jackson. "Ma arvan, et meie vananemise ja mitu hooaega mängimise ilu seisneb selles, et teame, et meil on jäänud palju aega, nii et me ei pea tingimata paanikasse sattuma, kuid me peame andma endast kõik."
George ütles, et on viimasest neljast päevast enamuse voodihaige olnud ilma hommikuste lasketreeningutega või üldse mitte ning tema arvele on jäänud 31 minutiga 10 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu. Ta loodab, et tema kõige püsivam panus tuleb pärast tõsiasja rääkimist ja meeskonnakaaslastele oma muret meeskonna vähese treeningu intensiivsuse ja keskendumise pärast.
"See on praegu kindlasti prioriteet," ütles George. „See pole kiireloomuline, vaid vajadus õigete harjumuste kujundamiseks. Me ei saa olla täiuslikud, alati on asju, mida saame igal õhtul paremini teha, kuid selle osas, mida peame alustama. Sa ei saa teha samu vigu õhtust õhtusse, me peame hakkama üles ehitama meeskonda, kelleks tahame, ja alustama selle meeskonna loomisega kohe.
Ta jätkas, et Clippers on "korduv" ja teeb samu vigu, lubades liiga palju ründelauapalli (13, 21 Thunderile), liiga palju resultatiivseid sööte (20, 31) ja liiga palju suhtlusbarjääre. "Pi andis meile kindlasti sõnumi," ütles Jackson, kes viskas 18 punkti ja nägi selle hooaja parim välja. „Peame jätkama heade harjumuste kujundamist. Teate, et see on maraton, aga me ei saa liiga kaua oodata, et see laev taas õigele teele saada.
Clippers jäi esimesel poolajal taga 18 punktiga, kuid Jacksoni, John Walli ja Terensmani eduseisul jätkus teine ​​veerandaeg, mis vähendas vahet ja kasvatas kolmandal 7-punktilise edu. Esimest korda sel hooajal töötasid kõik kaitsjad koos, kui Norman Powell alustas kehvasti, sikutades Kenrich Williamsi, kes viskas 9/15 viskega 21 punkti.
Luke Kennard viskas 10 punkti pingilt. Mann viskas 6 punkti, rohkem kui tema ise, ja Wall 17. Clippers juhtis Thunderi esimesel poolajal Walli 11 minutiga 17 punktiga. Walli teise poolaja üleminekud olid nii ägedad, et mängu jälginud NBA skaut ütles, et see näeb välja nagu "Vana John Wall Washingtonis".
Seejärel, nagu nende paljutõotav 2:0 hooaja algus, lagunes see kõik kahe minuti jooksul, seeria järjestikuse pallivaldamise seeria ründeveaga, resultatiivse sööduga, teise ründeveaga, teise sööduga, kolmanda ründeveaga ja passi täitmine. . .
Clippersi sügavus võimaldab neil Kawhi Leonardi pingilt maha võtta ja mängida kümneid koosseisukombinatsioone, keskendudes samal ajal tiitlipretendentide loomisele.
"Peame mängima targemalt," ütles tsenter Ivica Zubac, kelle arvele on 18 lauapalli ja 12 punkti. «Peame piirama kaotusi, parandama lauapalli, värvi, kaitserotatsiooni.
"Pole mingit põhjust, miks me ei võiks siia tulla ja neid mänge võita, olenemata sellest, kes mängust välja langeb. Mulle tundub, et oleme veel kaugel sellest, mida tahame, kuid see on ikkagi viies mäng, palju aega.
Wall tundis, et meeskond näitas praktikas, millised nad võiksid olla, ja rõhutas seda, mida ta nimetas kaitsekommunikatsiooniks. Aga mängus kaovad sõnad ära, kui neile näpuga näidata.
"Praegu on veel liiga vara, 2-3 tundi rohkem, aga me peame kiiresti tundma… meist ei saa kunagi mööda minna," ütles Wall. "Kes iganes me väljakule paneme, peaks meil alati olema võimalus võita, ma usun sellesse ja arvan, et me ei teinud seda."
Kes on Clippers pärast viit mängu? "Ma mõtlen, et kõigega, mis toimub, on raske millestki aru saada," ütles treener Tyronne Liu. "Praegu on seda raske mõista."
SoCal High School Athletic Experience'ile pühendatud Prep Rally toob teieni hinded, lood ja telgitaguse ülevaate sellest, mis teeb ettevalmistuskergejõustiku nii populaarseks.
Andrew Grave on Los Angeles Timesi Clippersi löögikirjanik. Pärast Ameerika jalgpalli ja kergejõustiku kajastamist Oregoni ülikoolis liitus ta The New York Timesiga. Ta on lõpetanud Oregoni ülikooli ja kasvas üles Oregoni rannikul.

Postitusaeg: 01.11.2022