Kawhi Leonard tuli Los Angeles Clippersi vastu Lakersi pingilt

LOS ANGELES - Pärast kogu eelmise hooaja vahelejätmist otsustas Kawhi Leonard veidi oodata, enne kui naaseb Los Angeles Clippersi, muutes temast väga oodatud mängija.
Esimest korda meeskonnaga liitunud Leonard otsustas mitte startida, lootes oma piiratud mänguajast maksimumi võtta. Lõpuks lõpetas ta, kui Clippers võitis taas Los Angeles Lakersi. Leonard viskas Crypto.com Arenal 103:97 võiduga 14 punkti, sealhulgas 21-jalase hüppaja 52,3 sekundiga.
Clippers võitis rivaale kaheksandat korda järjest, hoolimata sellest, et nende meeskonna mängijad pääsesid mängu alles teise veerandi seisul 6:25 ja mängisid kolm minutit kokku 21 minutit.
"Sellest on kaua aega möödas," ütles Leonard oma mänguootuse kohta. “But I waited 82 games last year, so I didn't expect 15 minutes to be that long.”
Esimeses mängus, pärast parema eesmise ristatisideme rebenemist teise ringi 4. mängus 14. juunil 2021 Utah Jazzi vastu, on Leonard esimest korda pingil pärast 2013. aasta novembris San Antonio Spursis mängimist.
Leonard ütles, et otsustas pärast andmete kontrollimist ja praktikas simulatsioonide läbiviimist play-offidega mitte alustada. Nad tahavad maksimeerida tema naasvaid minuteid, saada ta põrandale ja lõpetada mängu kõrgeima punktisummaga etapis.
"Kui ma alustasin, istusin 35 minutit reaalajas," rääkis Leonard mängu alustamise ja siiski lõpetamise kohta. "See on liiga pikk. Nii et ma arvan, et see on parim stsenaarium. Aga vaatame, kuidas asjad lähevad.”
Lõpuks väljakule naastes ei raisanud Leonard aega. Ta mattis oma kaks esimest lasku, mõlemad keskmisest vahemikust, kuhu talle sageli meeldib näidelda.
"Esimene [Leonard] sai põrgata, läks rannikult rannikule ja kaotas oma väikese patendi," ütles 15-aastane John Wall oma esimeses mängus pärast 23. aprilli 2021. Viskas 7/7 ja viskas 24 minutiga 15 punkti. . «Tema jaoks on kõik rütm ja rütm.
«Ta on nagu masin, töötab oma asjade kallal, jääb sellele, mida teha tahab. Ja ta võtab seda põhimõtteliselt kui trenni. Tundub, et ta ei näe enda ees kedagi. See kõik puudutab teda. kadumine või tulistamine."
Leonardi kolmepunktivistel puudub rütm ja ta on väljakult 1:4. Kuid ta tegi mõned olulised käigud, sattudes neljanda veerandi lõpus rünnakule LeBron Jamesi poolt ja tabades hüppaja vähem kui minutiga pärast seda, kui Lakers sulges teisel poolajal 15-punktilise eduseisu. punkti puhver.
"Ma olen seda varem teinud," ütles Leonard pingilt astudes. «Nii ma oma karjääri alustasin. Siin on, kuidas ma sellele vaimselt lähenesin. Käitus nagu oleksin hädas ja niipea, kui teisel veerandajal lepingu sõlmisin, oli aeg korvpalli mängida.
Leonard tunnistas, et ei pruugi sel nädalavahetusel Sacramentos ja kodus Phoenixi vastu mängida vähemalt üht vastastikku mängu.
"Eesmise ristatisideme tugevdamiseks peate mängima minut-minuti haaval järk-järgult," ütles Leonard. “Kui hakkad esimest 38-minutilist mängu mängima, võib see kergesti nõrgemaks minna, aga ma kuulan arsti.
Mis puudutab seda, kui kaua ta plaanib pingilt mängida, siis Leonard ütles, et tal võib tekkida vajadus suurendada mänguminuteid umbes 34,1 minutini, mille ta hooajal 2020–2021 keskmiselt mängis.
"Kõik sõltub sellest, kuidas mu põlv reageerib," ütles Leonard. "Vaatame, kuidas homme läheb ja siis aja jooksul koguneb ja ma hakkan lisama minuteid ja kui olen valmis mängima 35 minutit – arvan, et olen tervena mänginud 33 minutit – see on umbes aja jooksul näete, kuidas ma alustan."

Postitusaeg: nov-03-2022