Clippersi kaotus Sunsile seab kahtluse alla NBA meistritiitlilootused

Kawhi Leonard ja Paul George lähenesid keskväljale enne pühapäevaõhtust starti Crypto.com areenil, üks kõva, teine ​​hakkab rääkima. Clippersi staaridel paluti rahvahulga poole pöörduda enne meeskonna esimest mängu ja George oli lühike, kui Leonard noogutas.
Nagu pühapäeva jooksul näha, oli Clippersil 112:95 kaotusseisus Phoenixiga kursis hoida ja 2. mängus pidi Clippers enne meistritiitlist unistamist vastama mõnele küsimusele.
Kuigi Reggie Jackson alustas oma kolmandat mängu järjest, avas John Wall kolmanda veerandaja avalöögiga ning Wall viigistas Jacksoniga peaaegu minutitega.
Paul George sai 40 punkti ilma Kawhi Leonardi ja John Wallita ning Clippers lükkas oma hilise haripunkti võiduga Sacramento Kingsi üle.
Kuidas Clippers tasakaalustab oma algtsentrit Ivica Zubaci ja tema asendamise sagedust väiksema koosseisuga? Kasutades kogu mängu jooksul traditsioonilisi suuri litreid, kägistas Phoenix Clippersi esimese poolaja lauapallide saamiseks, et asuda 20-punktilise edumaaga, kusjuures nende alustaja Deandre Ayton võttis korra edukalt palli Jacksonilt ära.
Võib-olla kõige tähtsam on see, kas see on näide kiirest väsimisest või ei võta Clippers kuulda treener Tyrone Liu hooajaväliseid juhiseid, et vaatamata kogu oma andele ei anna nad endast maksimumi, kui endast kõike ei anna?
"Nii ei saa mängu alustada, eriti kui soovite alustada kaitsva mentaliteediga," ütles Liu. "Ei ole mingit vabandust, et me vastastikku mängime. Kõik mängivad vastastikku. Peame muutuma paremaks.
John Wall ütleb, et tunneb end füüsiliselt hästi ja mängib hästi: "Välja arvatud Shaqi vabavisked."
Clippers kaotas kehval esimesel poolajal ning Phoenix lükkas teisel poolajal kiiresti kõik tagasitulekukatsed tagasi, kusjuures Devin Booker juhtis 35 punkti ja 16 võimalusega.
Samamoodi kritiseeris George kaitset – ta ütles, et palliga kaitse on nõme ja kaitse ilma pallita on nõme.
Leonard pidas oma hooaja teise mängu, kus ta mängis 21 minutit ja sai kirja 11 punkti, 6 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu, vabaviskejoone lähedal 7 punkti. Ühel õhtul pärast seda, kui George lõi Sacramento alistamiseks 39 minutiga 40, mängis ta 34 minutit ja viskas 16 punkti.
Jackson skoori ei löönud, eksis 24 minuti jooksul viis korda ja andis kaks resultatiivset söötu. Wall alustas teise poolaja alguses algjoonel soojenemist, kusjuures Wall sai koos George'i ja Leonardiga esikoha pallikäsitlejana. Ühel õhtul oli Walli kõige märkimisväärsem panus Sacramento vaherahu ajal Norman Powelli kõrvalnõustaja, kui alustav tagamängija oli hooaja alguses 3:18, ütles Liu enne avalöögi algust.
"Norm ei olnud endaga rahul, kuid [Wall] rääkis Normiga ja ütles lihtsalt:" Jätkake mängimist, jätkake mängimist," ütles Liu enne mängu algust.
«Kui tulistada õigesti ja agressiivselt, on kõik hästi. Sa ei jäta igast võttest ilma.
"Tead, Michael Jordan ja mina ei tee igat laskmist, tead?" Lou Powell ütles. "Ja me oleme kaks maailma parimat, nii et sa pead jätkama, tead?"
Powell tabas 4/9, järgides Liu nõuannet agressiivseks jääda, mis mõnikord töötas – jäi pikali ja jättis Leonardi kerge dunk-ülemineku kolmandal veerandajal vahele – mõnikord mitte – püüdes palli välja saada. Üle antud Zubakile kägistamiseks.
Lou ei pidanud Wallile käskima, et ta jätkaks surumist. Clippers oli 11:0 kaotusseisus ega löönud mängu esimese kolme minutiga väravaid ning kui Wall esimese kaheksa minutiga platsile astus, võitis Booker Clippersi 14:10, nihutades sellega Sunsi eduseisu veelgi. .
Clippersi sügavus võimaldab neil Kawhi Leonardi pingilt maha võtta ja mängida kümneid koosseisukombinatsioone, keskendudes samal ajal tiitlipretendentide loomisele.
Sein andis puuduva järjekorra. Tema esimene sööt oli ideaalne sööt George'ile. Tema esimene paus oli täisväljaku sööst, Wall üritas palli vöökohale saada ja oli vaatamata tagasilöögile julge. Wall polnud täiuslik, ta realiseeris viiest vabaviskest 1, kuid 12 viskest 7 tabas ta 17 punkti.
Leonard mängis kolmandal veerandajal 7 minutit, jätkates oma esimese mängu mustrit pingil, kus ta tegi vahetusi kolmes umbes 7-minutilises osas – pool esimese poolaja lõpuni, seejärel kolmas. pool. Sule minutid.
SoCal High School Athletic Experience'ile pühendatud Prep Rally toob teieni hinded, lood ja telgitaguse ülevaate sellest, mis teeb ettevalmistuskergejõustiku nii populaarseks.
Andrew Grave on Los Angeles Timesi Clippersi löögikirjanik. Pärast Ameerika jalgpalli ja kergejõustiku kajastamist Oregoni ülikoolis liitus ta The New York Timesiga. Ta on lõpetanud Oregoni ülikooli ja kasvas üles Oregoni rannikul.

Postitusaeg: 25. oktoober 2022